25.07.2022 Správy a články

Spolupráca s platformou „3athlete“ a prepojenie webového obsahu

1318-3athlete-screen.png

3thlete predstavuje novovzniknutý triatlonový e-magazín, prinášajúci najčerstvejšie informácie zo slovenského ako aj svetového triatlonu.

Okrem eventového obsahu na ňom nájdete tipy a rady z pohľadu prevencie, ako trénovať a regenerovať tak, aby ste predišli rôznym zraneniam, dozviete sa viac z technologických noviniek. Základnou ideou je prepojenie značiek Slovenský triatlon3athlete, vzájomná podpora a spoločná a to intenzívnejšia komunikácia informácií na celú triatlonovú komunitu na Slovensku.

Slovenská triatlonová únia je hlavným pilierom, informačným kanálom a komunikuje na verejnosť všetko, čo sa udeje na slovenskej triatlonovej scéne. Na druhej strane 3athlete, aj vďaka spolupráci s Olympijským tréningovým centrom - x-bionic® sphere, prináša informácie z prvej ruky od triatlonových organizácii ako Challenge Familly, či Professional Triathlete Organization (PTO).
V nasledujúcom období budete môcť vidieť 3athlete aj na niektorých slovenských triatlonových podujatiach, na ktorých sa budú snažiť zdokumentovať priebeh celých pretekov a priniesť vám kvalitné fotografie, videá a samozrejme zhodnotenie samotných pretekov priamo na webovej stránke.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu a množstvo nových a prospešných informácii pre obe zainteresované strany v prospech rozvoja triatlonu na Slovensku.