22.02.2020 Partneri

Partneri

Generálny partner STÚ

Tu je priestor pre vašu spoločnosť!

 

PartneriMAIND
je slovenská konzultačná spoločnosť, ktorá sa od roku 2005 systematicky venuje primárne oblasti spracovania štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát. Našim klientom ponúkame expertízu v oblastiach ako sú Data Warehouse, Business Inteligence, Reporting, Master Data Management, Operational Datastore a Enterprise Application Integration.

Medzi našich klientov sa radia popredné spoločnosti v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií a retail nie len na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Českej republike.

Narastajúci objem údajov si vyžaduje nové prístupy v ich spracovaní, a preto sa intenzívne venujeme aj technológiám Big Data a ich reálnemu využitiu v praxi.

Naše služby zahŕňajú projekty na kľúč, poskytovanie expertných služieb, komplexnú správu a podporu BI prostredia klientov, a v neposlednom rade BI as a Service spolu s vývojom a prevádzkou aplikácií na našej infraštruktúre.Spoločnosť NyNa, s. r. o. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 27 rokov
 
  • Firma NyNa vznikla v roku 1993. Najskôr ako fyzická osoba, neskôr bola transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzeným. Názov NyNa vznikol z prvého a posledného pismena mena Novotný a Novotná - zakladateľov a majitelov firmy.
  • Začiatkom podnikania bola výroba outdoorového oblečenia. Postupne sa rozširovala o bundy pre cyklistov, ako i ďalšie výrobky. Filozofia špecializácie postupne zmenila zameranie na produkciu oblečenia pre cyklistov. Tá sa postupne stala dominantnou v ponuke firmy. V súčastnosti produkuje spoločnosť viac ako 150 druhov oblečenia určených pre zákazníkov Slovenska, Českej republiky, Nemecka, Rakúska, Anglicka, Írska, Švédska atď. Stotisíce výrobkov sú zaväzujúce a stimulujú nás ku kvalitnejšej a komplexnejšej ponuke cyklistického oblečenia. Tá sa postupne rozrastá i o oblečenie pre triatlon, beh, atletiku a veslovanie.
  • Ďalším dôležitým atribútom filozofie je, že vývoj, výrobu aj obchod si komplexne zabezpečujeme firma sama. To zvyšuje nielen kvalitu výrobkov ale i flexibilitu produkcie. Spolupráca s profesionálmi ale i s amatérmi - ako i ich podpora, je samozrejmosťou k napredovaniu spoločnosti.
  • Tešíme sa každému spokojnému  uživateľovi našeho oblečenia a prajeme Vám veľa šťastných kilometrov.

EUROSPORTS s.r.o. je slovenksá obchodná spoločnosť. Od svojho založenia v roku 1996 sa zaoberá distribúciou značiek SHER-WOOD, RENFREW, TEX-STYLE. Od roku 2009 má výhradné zastúpenie pre značky „KAPPA®“, “„ROBE di KAPPA ®“ a od roku 2018 spoločnosť EUROSPORTS s.r.o. má na slovenskom trhu výhradné zastúpenie značiek ´47 Brand, Wilier, BRIKO, URSUS, Crono, Prologo.
Kompava je špičkový slovenský výrobca výživových doplnkov pre športovcov, priaznivcov wellness a zdravého životného štýlu.

Produkty Kompava pomáhajú zdravo žiť, zvyšovať výkonnosť športovcov a efektívne regulovať telesnú hmotnosť. Každý výrobok je vyvíjaný a pripravovaný s dôrazom na maximálnu efektivitu a vysokú funkčnosť pri dodržaní všetkých bezpečnostných podmienok a čistoty produktu. Výroba spĺňa najprísnejšie európske smernice pre riadenie kvality a kontrolu, vďaka čomu vie Kompava zaručiť vysokú kvalitu výrobkov.
 


Mediálni partneriSITA Slovenská tlačová agentúra a.s. je najväčší poskytovateľ komplexných informačných služieb na Slovensku. Je moderným informačným médiom založeným na báze nezávislej tlačovej agentúry.

Spravodajský tím SITA je zložený z vyše sto stálych redaktorov, editorov, analytikov a ďalších desiatok externých spolupracovníkov. Denne produkuje vyše 400 agentúrnych správ, desiatky sektorových prehľadov v rôznych jazykoch a monitoringov médií.Denník ŠPORT je jediný športový špecializovaný denník vychádzajúci na Slovenksu od roku 1946. Čitateľom prináša najnovšie informcáei zo sveta športu už viac ako 70 rokov.