13.09.2021 Správy a články

Margaréta Bičanová predčasne skočila sezónu 2021

619-2021-09-05-1850.JPG

Dôsledky pádu v Karlových Varoch sa ukázali výrazne vážnejšie, ako sa javili. Megy pravdepodobne už vo štvrtok absolvuje operáciu zlomeného lakťa.

Margaréta Bičanová dosiahla v nedeľu v Karlových Varoch výborný výsledok. Obsadila 19. miesto, pričom toto umiestnenie dosiahla po páde. Pritom pád Margaréty mala už v 1. cyklistickom kole a bolesť zraneného pravého lakťa bola z kola na kolo vyššie. Napriek tomu preteky dokončila a z pohľadu vážneho zranenia na skvelom 19. mieste. Okrem stupňujúcej sa bolesti mala aj problém s obutím si maratóniek...
Až dnes doma v Žiline zistila, že lakeť je komplikovane zlomený a pravdepodobne už vo štvrtok ju čaká jeho operácia... Z toho dôvodu sa pre ňu sezóna končí, na ME do Valencie necestuje, rovnako ani na preteky EP do Barcelony kde bola už na štartovej listine.