25.05.2023 Správy a články

Pozvánka na IM do Nórska

Náš rekordér v počte absolvovaných Ironmanov (dlhých triatlonov) Marek Nemčík pôsobí vo vysokej funkcii na MDE Ironman Sandnes 2023, na ktorý pozýva slovenských záujemcov o štart.

 

Ahojte triatlonisti.

18. júna 2023 sa v Nórskom meste Sandnes (25km od Stavangeru) uskutoční MDE Ironman Sandnes 2023. Na týchto pretekoch mám tú česť byť operation director (pozícia definovaná IM WTC). Po dohode s riaditeľ pretekov Bjarte Eikas sa rozhodol vyjsť v ústrety všetkým triatlonistom, ktorých zasiahne tento príspevok /nie len zo Slovenska/ a ponúknuť Vám zaujímavú zľavu.

Mnoho z Vás /z nás/ máme informáciu, že Nórsko je krajina kam cesta je mimoriadne náročná pre rodinný rozpočet. Moja aktuálna skúsenosť je, že letenky napr. z Krakowa do Stavangeru sú v cene okolo 50 eur (priamy let s WIZZ AIR)... po pripočítaní prepravy bicykla, poplatku za parkovanie pri letisku bola cena cca 380 eur. Pravdepodobne budú k dispozícii priame lety z Budapešti/Viedne.

Ubytovanie vďaka web portálom určite nájdete podľa svojich vlastných preferencií.

Zo Stavangeru do mesta Sandnes je možná aj preprava vlakom.

Okrem pekného eventu MDE Ironman Sandnes 70.3 Vám poskytne okolie neskutočné množstvo výletov, vrátane úžasného výbehu na vyhliadku Preikestolen, ktorá je nad fjordom Lysebotn. Áno, to sú presne tie pohľadnice z Nórska, ktoré všetci poznáte ... všetko je to v dostupnom okruhu okolo miesta kde organizujeme náš event.

Odporúčam prezrieť si všetko na google (keďže som len organizátor pretekov a nie cestovná kancelária). :)

Pre tých, ktorí sa rozhodnete štartovať, je pripravená zaujímavá zľava o výške 20% z aktuálneho štartovného vo výsledku okolo 220 eur. 

A teraz jedna z pridaných hodnôt.

Ako iste viete, v tomto roku sa Ironman 70.3 World Championship uskutoční vo Fínskom Lahti a na našich pretekoch ponúkame 45 nominačných slotov na tento vrchol half-ironmanskej sezóny.

Interná informácia znie - štartové pole nie je natoľko početné a pre Vás, ktorí máte vo svojich snoch účasť na najprestížnejších  Majstrovstvách Sveta v half-ironmane.... a ste schopní urobiť solídny výsledok u nás v Sandnes, slot by Vám nemal ujsť....

 

Link na REGISTRÁCIU: 

https://www.ironman.com/im703-sandnes-register

Pre registráciu použite kód NEMCIKSANDNES

 

Pre otázky týkajúce sa pretekov, pokojne ma kontaktujte mailom: marek.nemcik@cetrum.cz

Teším sa na Vašu účasť

Marek

 .jj