Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.
Hapak a Vnenčáková víťazmi ...
logo_sita13020. 09. 2014


Hapak a Vnenčáková víťazmi Memoriálu Pavla Antala

Výsledky XX. ročníka Memoriálu Pavla Antala (beh 8,5 km)

 

ŠTRBSKÉ PLESO 20. septembra (SITA) - Výsledky sobotňajšieho XX. ročníka Memoriálu Pavla Antala (beh 8,5 km): 
Muži: 1. Eduard Hapak (JM Demolex Bardejov) 31:42 min, 2. Tibor Sahajda (JM Demolex Bardejov) 31:53, 3. Ľuboš Kováčik (Súľov Hradná) 32:06
Čítať celý článok...
 
Tucet Slovákov bude ...
logo_sita13018. 09. 2014


Tucet Slovákov bude dostávať financie zo solidarity MOV

SOV vytvoril Slovenský olympijský tím

 

Doplnené o ohlasy štipendistov
BRATISLAVA 18. septembra (SITA) - Atléti Matej Tóth, Lucia Klocová a Libor Charfreitag, športoví strelci Zoltán Baláž a Daniela Demjén-Pešková, gymnasta Samuel Piasecký, triatlonista Richard Varga,
Čítať celý článok...
 
TRIATLON SlPo – po 18. k.
titul130_2014__bastrkovectria_90220. 09. 2014




M. Ozorák

Uverejňujeme Slovenský pohár v triatlone po 18. kole:

MUŽI
ŽENY
KLUBY
Čítať celý článok...
 
Rio 2016 - Varga s podporou MOV
logo_olsol_mov18. 09. 2014





V priestoroch bratislavského hotela Radisson Blu Carlton dnes Slovenský olympijský výbor predstavil 9 športovcov (z dvanástich), ako členov Olympijského tímu Rio 2016, zároveň aj nový projekt "Slovenský olympijský tím". Ide o športovcov - štipendistov, ktorí budú až do ukončenia olympiády
Čítať celý článok...
 
Víkendový program
titul130_kubekzittau_136019. 09. 2014



T. Kubek
Tretí septembrový víkend nám opäť ponúka bohatší triatlonový program. Uskutočnia sa štyri podujatia úrovne Európa, resp. svet.

Všetky podujatia sa uskutočnia v nedeľu, 21. septembra:
Pokljuka SLO - EP kros triatlon
Madrid ESP - EP triatlon
Madrid ESP - SP paratriatlon
Weihai CHN - MS dlhý triatlon 


Čítať celý článok...
 
SlPo AG 2014
titul130_fotul2014__bastrkovectria_114318. 09. 2014



G. Fotul
Uverejňujeme konečné poradie Slovenského pohára vekových kategórií v roku 2014: MUŽI; ŽENY.
Víťazstvá v jednotlivých kategóriách si vybojovali: Karol Džalaj, Gregor Fotul, Miroslav Ozorák, Anton Žáčik, Roman Švaňa, František Bernáth, Ján Kubica, Diana Karaffová, Miroslava Jánošová a Blanka Nagyová.
Čítať celý článok...
 
« ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec »

Stránka 1 z 584
huub-logo
logo-prestigio

logo-kiwami
vinari_sered

 

logo-victory
     
logo_sita_373
 
logo-itulogo-etulogo-sovlogo-ksz  
logo-nsc1 logo-msv-cena2014  
 logo_stu_25_vyrocie