Ondrej Kubo 6-sty v Ruegene!

kubo6 4987 kopiaOndrej Kubo počas uplynulého víkendu dosiahol ďalší vynikajúci výsledok v pretekoch Ironman 70.3. V nemeckom Ruegene v silnej konkurencii obsadil 6. miesto. 

Čítať ďalej

Ondrej Kubo 4. v Gdynyi!

kubo6 3491 kopiaOndrej Kubo počas uplynulého víkendu v Poľsku obsadil vynikajúce 4. miesto na pretekoch "IRONMAN 70.3 GDYNIA". Je to jedno z najlepších umiestnení slovenského triatlonistu na pretekoch WTC ironman 70.3.

 

Čítať ďalej

MS V AKVATLONE - výsledky

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtITU multišportový festival - MS v akvatlone: Tituly získali - Belgičan Emmanuel Lejeune, resp. Islanďanka Edda Hannesdottirr. Výsledky a medailisti z MS v akvatlone

 

Čítať ďalej

Verbovský 5. na MS v akvatlone

verbovsky6 DSC7445 kopiaV Odense dnes na ITU multišportovom festivale o tituly bojovali akvatlonisti. Slovensko malo na MS v akvatlone dvojnásobné zastúpenie v kategórii U23. Matúš Verbovský obsadil vynikajúce 5. miesto, Marek Smetana skončil na 12. mieste.  

GRATULUJEME!!!

.jj

MS V KROS TRIATLONE - výsledky

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtV Dánsku na ostrove Fyn pokračoval ITU Mulišportový festival. Tituly majstrov sveta v kros triatlone získali: Španiel Ruben Ruzafa, resp. Britka Lesley Paterson. Našim pretekárom sa nedarilo.

Čítať ďalej


logo etu

logo sov logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2018: 187 775 Eur

logo scp