ME akvatlon - kompletné výsledky

logo 6targumures2019 kopiaTargu Mures 05. 07. 2019. Majstrami Európy v akvatlone sa stali Srb Ognjen Stojanovic, resp. Talianka Bianca Seregni. V hlavných kategóriách sme mali jediného zástupcu. Marek Pavuk obsadil v kategórii U23 15. miesto.

Čítať ďalej

ME kros duatlon - kompletné výsledky

michalickova6 4927 kopiaTargu Mures 29. jún 2019. Majstrami Európy v kros duatlone sa stali Francúz Arthur Serrieres, resp. Francúzka Morgane Riou. Vďaka juniorkám Zuzane Michaličkovej a Margaréte Bičanovej sme získali opäť dve najcennejšie medaily - LINK.  

Čítať ďalej

Víťazné double naše juniorky zopakovali aj v kros duatlone

michalickova6 4925 kopiaPo sobotňajšom zlate v kros triatlone sa Zuzana Michaličková večer rozhodla, že by mohla štartovať aj v kros duatlone. Dva dni intenzívneho vypisovania a žiadostí sa včera večer preklopilo do zaradenia Zuzany do štartovej listiny. Pozitívne rozhodnutie padlo až včera večer počas porady.

Čítať ďalej

ME šprint duatlon - kompletné výsledky

loraite6 thumb 9872 kopiaTargu Mures 30. jún 2019. Majstrami Európy v šprint duatlone sa stali Francúz Benjamin Choquert, resp. Španielka Irene Loizate Sarrionandia. Vďaka juniorke Líze Hazuchovej sme v Targu Mures získali už druhú zlatú medailu - LINK.  

Čítať ďalej

ME kros triatlon - kompletné výsledky

ruzafa6 thumb 985f kopiaTargu Mures 29. jún 2019. Majstrami Európy v kros triatlone sa stali Španiel Ruben Ruzafa, resp. Francúzka Morgane Riou. Vďaka juniorkám Zuzane Michaličkovej a Margaréte Bičanovej sme získali dve medaily - LINK.  

Čítať ďalej


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2019: 284 657 Eur

 

logo scp