MaindNyNa biela 78CBsoft 2017 78Sport logo Nike 78sita 78

A. Brownlee víťazom...

logo_sita13031. 05. 2015

A. Brownlee víťazom Svetovej série v Londýne

Richard Varga bol po plaveckej časti vpredu, no v druhom kole cyklistickej časti odstúpil z pretekov

LONDÝN 31. mája (SITA) - Brit Alistair Brownlee sa v domácom prostredí v Londýne stal víťazom nedeľňajších pretekov 6. kola Svetovej série v triatlone. Druhý skončil s dvanásťsekundovým

odstupom Španiel Fernando Alarza, tretí Vicent Luis z Francúzska zaostal za víťazom o 18 sekúnd. Slovenské reprezentanta Lukáša Šišku klasifikovali na 57. mieste.

Do cieľa sa nedostal iný Slovák v štartovom poli Richard Varga. Po plaveckej časti bol vpredu, no v druhom kole cyklistickej časti odstúpil z pretekov.
Výsledky nedeľňajších pretekov 6. kola Svetovej série v triatlone v Londýne:
Muži elite: 1. Alistair Brownlee (V. Brit.) 50:39 min, 2. Fernando Alarza (Šp.) +12 s, 3. Vincent Luis (Fr.) +18, ... 57. Lukáš Šiška +6:10 min, Richard Varga (obaja SR) nedokončil cyklistickú časť