ITU SP Santo Domingo - výsledky záverečného kola

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtV hlavnom meste Dominikánskej republike v Santo Domingu vyvrcholil tohoročný seriál svetových pohárov. Víťazmi sa stali - Američan Matthew McElroy, resp. Novozélanďanka Andrea Hewitt. Oficiálne výsledky potvrdili výborné 17. miesto Richarda Vargu. 

Čítať ďalej

ITU SP Lima - výsledky 16. kola

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtV peruánskej Lime sa uskutočnilo 16. kolo ITU SP. Víťazmi sa stali - Brazílčan Manoel Messias, resp. Japonka Ai Ueda. Preteky sa uskutočnili bez účasti slovenských pretekárov na objemoch šprint triatlonu. 

Čítať ďalej

ITU SP k 28. októbru

logo itu6.itu 3circlelogo onwht

Aktuálne poradie vo svetovom rebríčku po SP v Miyazaki. Richard Varga si vďaka 11. miestu polepšil o 12 miest, je na 77. mieste. Romana Gajdošová preteky kvôli pádu nedokončila a klesla na 104. priečku. 

Čítať ďalej

ITU SP Miyazaki - výsledky 15. kola

logo itu6.itu 3circlelogo onwhtV japonskom Miyazaki sa uskutočnilo 15. kolo ITU SP. Víťazmi sa stali - Američan Matthew McElroy, resp. Japonka Ai Ueda. Oficiálne výsledky potvrdili vynikajúce 11. miesto Richarda Vargu. Romana Gajdošová po páde a zlomení rámu z pretekov odstúpila. 

Čítať ďalej

ITU SP k 21. októbru

logo itu6.itu 3circlelogo onwht

Aktuálne poradie vo svetovom rebríčku po SP v Tongyeongu, kde štartoval naši najlepší - Varga aj Gajdošová. Richard Varga si polepšil a je na 89. mieste, Romana Gajdošová stále uzatvára prvú stovku. 

Čítať ďalej


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

MŠVVŠ SR logo 170 Rok 2019: 284 657 Eur

 

logo scp

BSK logo170