titul2012_bastartssprint14. 09. 2012: Uverejňujeme ostatnú fotoreportáž z podujatia TRIATLON PRE VŠETKÝCH - olympijský triatlon a superšprint triatlon

ba2012_forall03_1101
Štart pretekov na olympijských objemoch
ba2012_forall03_1128
1500 metrov bolo tradične rozdelených do dvoch okruhov a po prvom okruhu prvý vybiehal z vody Andrej Orlický, jeho pohľad na oblohu asi ostane záhadou
ba2012_forall03_1202
Z depa vybieha prvý pretekár - Andrej Orlický, za ním je vidno Š. Žáčika a V. Sopka
ba2012_forall03_1226
Po plávaní a depe na začiatku cyklistiky ... (Vojteková, Bulková, Krajčovič, Štupák)
ba2012_forall03_1793_kostan
Po dvoch pádoch s rozbitými okuliarmi a odretou ľavou stranou tela striebornú medailu získal Žilinčan Pavol Košťan
ba2012_forall03_1311_papp
Bronz v tejto kategórii veteránov získal Juraj Papp
ba2012_forall03_2094
Štart najkvalitnejšie obsadenej disciplíny - superšprint triatlonu s troma olympionikmi
ba2012_forall03_2134
Dramatickosť pretekov bola znásobená spoločným štartom jednotlivcov a štafiet - plavec Richard Nagy, ako člen štafety sa pred štartom vyjadril, že Richarda Vargu vo vode utrhne, nepodarilo sa mu to...
ba2012_forall03_2146
Vendula Frintová do druhého kola
ba2012_forall03_2155
Češka Dudková a Maďarka Renata Koch do druhého kola
ba2012_forall03_2205
Richard Nagy vo Vargovom drese síce porazil Vargu vo vode, ale nebolo to tak ako si predstavoval - Richard Varga
na konci depa, Richard Nagy beží odovzdať čip cyklistovi v štafete  (vo Vargovom drese)
ba2012_forall03_2211
Úspešná olypionička z Čiech - Vendula Frintová
ba2012_forall03_2229
Marcela Bulková patrila k niekoľkým pretekárom, ktorí absolvovali štart superšprint triatlonu bezprostredne po absolvovaní olympijského triatlonu
ba2012_forall03_2254
Čelo pretekov končilo už prvé cyklistické depo, kým niektorí pretekári sa na cyklistiku ešte len pripravovali v depe
ba2012_forall03_2255
Vedúce kvarteto - trojica individuálnych pretekárov - Richard Varga, Martin Matúšek, Přemysl Švarc a člen víťaznej štafety Martin Kostelničák
ba2012_forall03_2285
Vendula Frintová bojovala na cyklistike osamotene
ba2012_forall03_2292´
Niektorí pretekári sa štartom na triatlone vyslovene bavili
ba2012_forall03_2304
Divácka kulisa bola primeraná, pričom diváci povzbudzovali nielen vedúcich pretekárov, ale aj pretekárov na zadných priečkach
ba2012_forall03_2314
Martin Kostelničák triatlonistom ukázal, že je špecialista cyklista (a aktívny), v závere trojici ušiel o pár sekúnd
ba2012_forall03_2320
Do depa pribieha čelo individuálnej súťaže - R. Varga, P. Švarc a M. Matúšek
ba2012_forall03_2332
Do depa vbieha P. Šurda, L. Janoušek a Š. Žáčik
ba2012_forall03_2351
Vedúceho člena štafety Richard Varga predstihol už v prvom kole a do druhého, záverečného kola bežal suverénne na čele pretekov
ba2012_forall03_2356
Na druhom mieste vbieha do záverečného kola P. Švarc, ktorý druhým miestom potvrdil svoje ambície