Romana Gajdošová do olympijského roku na novom bicykli

Najlepšia slovenská triatlonistka posledných šiestich rokov Romana Gajdošová vstúpi do záverečnej fázy olympijskej kvalifikácie do Tokia s novým bicyklom.

Cestný bicykel Wilier Cento 10 Pro „poskladaný na mieru“ Romany Gajdošovej odovzdal v sídle spoločnosti Eurosports s.r.o. (výhradný dovozca značky Wilier u nás) v Bratislave jej konateľ Rastislav Antal.

Posledné preteky Svetového pohára v sezóne 2019 v japonskom Miyazaki Romana nedokončila, keď po nešťastnom páde na cyklistickej časti pretekov zlomila prednú vydlicu na svojom bicykli, ale tvrdý pád sa našťastie zaobišiel bez vážnejších zranení. Preto sa už plne sústreďuje na zimnú prípravu pred záverečnou fázou kvalifikácie o postup na OH do Tokia.

„Chcela by som sa poďakovať Slovenskej triatlonovej únii a spoločnosti Eurosports, že zimnú prípravu budem môcť odštartovať na novom bicykli a s novými doplnkami,“ povedala košická rodáčka, ktorá na spestrenie zimnej prípravy využíva od spoločnosti Wilier aj horský bicykel.

Romana Rasťo v

Riaditeľ spoločnosti Eurosports Rastislav Antal (vľavo), Romana Gajdošová a generálny sekretár STÚ Peter Dobiaš (vpravo) 


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

MŠVVŠ SR logo 170 Rok 2020: 319 368 Eur

 

logo scp

BSK logo170