The Championship - voľné karty potvrdenie

logo samorinchamps6 CF Championship Samorin RGB 1 kopiaV náväznosti na našu pôvodnú informáciu Challenge Samorin 2018 - The Championship uverejňujeme detailnejšie informácie. Z organizačného výboru sme dostali potvrdené definitívne informácie o 

pridelení 10 voľných kariet na hlavné preteky (nie 5+5) spolu s prihlasovacím linkom na nedeľňajšie preteky Challenge The Championship 2018.

Vyzývam všetkých záujemcov (spolu ich nebolo 10) aby potvrdili svoj záujem zaslaním potvrdzujúcej správy na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  s uvedením predmetu "The Championship - SVK". V prípade záujmu vyššieho ako 10, uprednostnení budú pôvodní záujemci, resp. výkonnosť pretekárov. STÚ včera pridelila už z tejto kvóty dve voľné karty pre dvoch pôvodných záujemcov, ktorí telefonicky záujem včera potvrdili: Ondrej Kubo a Laurenc Dívald (obaja vlani na medailových pozíciách vo svojej kategórii na The Championship 2017). Potvrdení športovci, resp. noví záujemci obdržia obratom prihlasovací link. 

 

.jj


logo etu

logo sov         logo ksz

narodne m

logo-minedu-sk_180 Rok 2019: 264 768 Eur

 

logo scp